Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
Něco o mě

               

    

Vítejte na stránkách věnované fence  Jack Russel terriéra Ebičce.

Video věnováno EBIČCE

 

 

Pokud máte nějaké dotazy na mě a nebo na moji paničku, můžete mi napsat na beatrice111@seznam.cz

 

         

 

Jak to vše začalo

             

Jmenuju se Ebby a narodila jsem se 5.6.2007.  Jednoho dne, když jsem si jako každý den hrála se svými spoluobyvateli mého pelýšku mě panička vzala do klece, kde se mi vůbec samotné nelíbilo a odvezla mě na místo kde čekala nějaká nová paní, která si mě vzala a říkala, že je moje nová panička. Když jsme přijeli k ní, tak jsem byla nešťastná kde to jsem, ale byla jsem tak unavená že jsem si vlezla do nového pelýšku a spinkala. Když jsem se probudila tak se nade mnou skláněla nejen má nová panička, ale i novýn páníček. Oba si se mnou pořád hráli a tak se mi v nové rodině začalo líbit!

 

 

            Druhý den jsem zjistila, že u nás na zahradě jsou ještě další zvřátka a tak už se mi ani nestýskalo po bráškách a sestřičkách. Byl tam velikánskej pejsek Jack, druhej skoro stejnej Archie a dvě kočičky Siska a Ferda. Obzvláště s kočkama byla v budoucích týdnech veliká zábava...i když nevím proč teda pořád utíkali když jsme se tak dobře bavili. S Jackem moc velká zábava nebyla. Vždy když jsemsi s ním chtěla hrát tak si schválně sednul abych na něj nedosáhla. Ale Archie byl tolerantnější a při mých bojích trpělivě držel.No a u Jacka jsem se nikdy nenechala lehce odbýt a spokojila jsem se s tím že mu můžu kousat aspoň do paciček..

                                                                             

              Po pár dnech jsem také zjistila že v baráčku nebydlím s páničkama sama, ale že pod námi bydlí Jackýho páníčci. Těm jsem se moc líbila, ale když jsem si hrála u nich na zahrádce v záhonkách tak už jsem jim tak hezká asi nepřipadala, ale přeci jen se na mě vždy přestali za chvilku zlobit a zase mě k nim pustili. Ale to bylo jen malé zavzpomínání když jsem byla ještě štěnátko , aby jste také věděli s kým bydlím.

Ale dnes už jsem velká slečna!! Protože jsem teriér tak samozřejmě miluji pohyb. Každý den se se mnou snaží paníčci chodit na procházky. Protože ví, jak miluji se pořádně prolítnout po lese. Dokonce se mnou i jeden čas mívali problémy, to když jsem jim utíkala na delší dobu za srnkama, které v tom našem lesíčku pro mě zanechávali stopy :-). Naštěstí jsem se to docela odnaučila a oni se už nemusí bát že bych se třeba ztratila. No ale stejně mi občas vlítne do čumáčku ta známá stopa a to pak nevidím, neslyším a běěěěěžíííííím. :-)

 

 

            Nedávno jsme navštívili cvičák, kde se mnou panička skákala přes takové kulaté klacíky. Srašně moc se mi to líbilo a tak se páníčci rozhodli, že když mě to tak baví, tak tam budeme chodit pravidelně. Pan trenér mě pořád moc chválí jak mi to jde a jak jsem nadaná. Tak pořádně trénuji, abych se také mohla podívat na závody. 

              Tak to bylo něco o mne a ještě se můžete podívat na moje kamárady, na moje fota,...

 

 
TOPlist
Návštěvnost:   |  Tvorba webových stránek na WebSnadno.cz  |  Nahlásit protiprávní obsah!  |   Mapa stránek