Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
Deníček

Deníček

29.3.09Tak dnes jsme byli zase Agilitit. Ebička hopsala moc hezky a tak jsme měli výsledky mnohem lepší něž včera. Výsledky jsou uvedeny v sekci agility a fotečky ve fotogalerii.

 

28.3.09Jsme vyrazili na závody Agilit do Horšovského Týna. Máme zasebou sice teprv polovinu (účastníme se i zítra), ale panička má ze mě velkou radost jak jsem krásně běhala i přesto, že jsem 2 měsíce netrénovala. Sice hodnocení nám nějak nelichotí, ale bez těch chybiček by to už bylo dokonalé a to si ještě nemůžeme dovolit :-)Fotečky samozřejmě na svém místě.

  

22.3.09 Jsme se účastnili Chmutovského srazu s naší starou známou partou JRT a PRT. Vyrazili jsme na společnou procházku do Bezručova údolí. Na konci jsme stezky jsme se občerstvili v místní hospůdce a šli zase zpět. Báře Soldánoví s jejíma klukama Bertíkem a Kryštůfkem děkujeme za organizaci! Už teď se těšíme na další sraz :-) Fotky jsou samozřejmě ve fotogalerii.

 

25.1.09 Dnes jsme byly na procházce s našima kamarádama z Plzně. Vyrazily jsme na Bolevecké rybníky. Třihodinová prochajda se moc povedla a náladu nám nezkazila ani namrzlá cesta na které jsme měli co dělat udržet se na nohou. Pejskové se krásně vylítali a úkol utahat šotka je splněn:-) Fotky jsou na rajčeti...odkaz na ně ve fotogalerii ...

 

4.1.2009 Jsme se s paničkou vydaly na očekávané závody do Loun. Moc se nám líbilo! Sportovní hala byla k našemu překvapení vytopená, byla zábava a skvělá organizace. Jen tedy výsledkově se nám zas až tak nezadřilo, ale to je to poslední co by nás mrzelo :-)

Fotky Vým dám zase do fotogalerie a výsledky do sekce Agility .

A ještě tady jedno videjko z Jumpingu :-)    

  

28.12.2008 Jsme si poprvé jeli vyzkoušet do Kralup vyzkoušet první trénink coursingu. Ebičku běhání za střapečkem nadchlo a hned poprvé zaběhla celou trasu s nadšením lovce a nakonec se ukázkově vrhla na kořist a zakousla ji :-).¨

Už teď se těšíme na další možnost zaběhat si  za účelem ulovit kořist!!!

21.12.2008

Dlouho jsem se těšila až budu mít čas a dám sem těch spoustu novinek co se u nás podnikalo, ale bohužel času je málo. Tak ve stručnosti. Byli jsme na agility závodech v Nymburce a Horšovským Týně kde se nám zadařilo tak, že jsme vyhráli v začátečnících. Tonám dodalo odvahu se konečně přihlásit do oficiálních závodů, které nás budou čekat 4.1 v Lounech. Více podrobností o našem Agilitění v sekci Agility.

 

28.10.2008

Jsme podnikli s naší super partou JRT a PRT další sraz. Tentokrát jsme nemuseli jezdit daleko, protože sraz byl v Plzni. Navzdory ošklivému počasí se nás sešlo požehnaně myslím že přes 20 nás bylo. Procházku jsme vymysleli kolem Boleveckých rybníků a po pořádné prochajdě jsme zakotvili v restauraci na zasloužený oběd. Výlet byl jako pokaždé super!! Už teď se těšíme na další.Více fotek bude ve fotogalerii v odkazeh na rajče.

 

29.9.2008

Tak a máme za sebou nejočekávanější akci! Dne 26.-28.9.2008 Jsme byli již podruhé na soustředění JRT a PRT v Karlových Varech. Bylo to jako minule super! Každý den jsme trénovali poslušnost, běhali agility, chodili na procházky a někteří i jezdili na koníkách. Pejskům i páníčkům se soustředko moc líbilo! Už teď se nmůžeme dočkat až bude daší!!! Fotečky si můžete prohlédnout na rajčeti. Odkaz na ně najdete ve fotogalerii. Moc chceme poděkovat organizátorům jak perfektně pro nás vše vymysleli a zařídili a také chceme moc poděkovat že jsme se takové skvělé akce mohli účastnit!! Tak zas na jaře :-) Už teď se moooc těšíme!

 

21.9.2008

Tak a aby toho odpočívání nebylo moc tak jsem týden po příjemné dovolené jela na své první závody. Konali se v Plzni na Doubravce.Vzhldem k tomu že to byla naše první zkušenost rozhodli jsme se s paničkou pro neoficiální závody. Panička byla jak se patří na první závody pořádně nervózní a tak hned první běh mě neohlídala a já skočila překážku v protisměru což pro nás znamenalo diskvalifikaci. Naštěstí jsme se nevzdali a šli hned zkusit štěstí do dalšího závodu. Tam už panička nechala nervozitu na startu a získaly jsme krásné 6 místo z 18-ti závodníků. Třetí běh byl tuneloví. Málem se mi zamotala hlava i pacičky jak jsme lítaly z jedné díry tunelu do druhé a zase nazpět. Ale nakonec i tento náš poslední běh jse úspěšně zdolaly :-). Den strávený závoděním se nám moc líbil a už se těšíme na další. A paničko polepši se ať mi to moc nekazíš :-))

 

 

14.9.2008

No konečně si zase panička našla volnou chvílli aby napsala do mého deníčku. Novinek je opravdu dost. Začneme nečekanou dovolenou. Sice jsme už byli ve Švýcarsku a letos už jsme měli mít s volnem, sluníčkem a opalovačka útrum. Ale paničky taťka s maminou jsou tak hodní, že nás vzali s sebou na týden do Chorvatska. Jeli jsme tam obytným autem a zakotvili v kempu blízko Poreče. Samozřejmě s paničky rodičema nikde nesmí chybět labrador Jack a tak jsem byla ráda že mám sebou i kamaráda na hraní (i když abych řekla pravdu tak on je spíš na ty pamlsky než hračky :-)

Počasí nám vyšlo náramně tak jsem se celý týden jen koupala, opalovala a chodila na procházce. Bylo to nádherné zakončení léta. děkuji babičce a dědečkovi že nás s paničkou vzali sebou :-)

Fotečky brzy dodám...

  

2.8.2008

Tak kooonečně si našla panička zase chvilku a pochlubí se Vám,že co jsme se vrátili ze Slovenska, kam jsme chodili agilitit tak pokračujeme v tréninku :-) a chodíme na cvičák do Křimic.http://www.sweb.cz/zkokrimice/index.html. Chodíme tam každý čtvrtek a moc mě to baví!!! Zase jsem se naučila nové překážky. Mám tam také spoustu psích kamarádů, kteří mi vždycky kradou ten můj milovanej balonek .

Pomýšlíme už s paničkou na nějaké neoficiální závody....tak snad Vám dám brzy vědět že jsme nějaké s paničkou absolvovaly.

15.7.2008

Právě jsme se s páníčkama vrátili z dovolené ve Švýcarsku která byla jak jinak než celá vymyšlená tak aby mohla celé dny plavat v jezerech, chodit na dlouuuhé procházky do krásné přírody, běhat vedle kola, dokonce jsem dostala košík na kolo, ve kterém jsem se vozila když už mě boleli nožičky. No zkrátka dovolená byla super!!!! Můžete se o tom přesvědčit. A to ve fotogalerii, kam jsem Vám dala odkaz na fotečky. A sem Vám dám jako vždy jen malou ochutnávku :-)

 

  

8. - 11.5 .2008

Měli jsme možnost účastnit se JRT a PRT soustředění, které bylo pořádáno v Děpoltovicích. Celý den jsme měli možnost za kontroly zkušených učit se poslušnosti, vyzkoušet si obrany a agilitit. Prodloužený víkend se velice povedl! Všem se soustředění líbilo a nám hodně dalo!! Děkujeme všem organizátorům a zůčastněným že jsme si to mohli tak užít! Už se těšíme na další soustředění! Na fotky ze soustředka dám odkaz do fotogalerie :-)

   

14.3.2008

Tak pobyt v Žilině už se mi krátí a za týden pojedu zase domů. Mám tady tenhle týden svého kamaráda Jacka. Jeho páníčci jely na dovolenou a tak mi ho daly na hlídání. Mám velkou radost protože ho můžu pořádně zlobit :-)

   

14.02.2008

Dnes jsem s páníčkama slavila svátek zamilovaných :-)

Dám Vám sem fotku zoslavy Valentýna a rovnou přidám pár fotek z vycházek.

                                                          

 

    

                                                                  

28.12.2007

Tak už je po Vánocích. Dostala jsem spoustu hraček a dobrůtek, takže jsem byla nejspíš celý rok hodně moc hodná.

 

4.11.2007  Doma

Právě jsem přijela na Slovensko z Plzně. Moc jsem si to tam užila. Byla jsem tam na tři dny a zase si po dlouhé době mohla poklábosit s mými zvířecími kamarády. Také tam chodím častěji do lesa, což mě moc těší. Taak sem dám pár fotek jak jsme se doma s kámošema vyblbla :-)

       

                       

     

                 

 

 

  

http://www.youtube.com/watch?v=xn4IqsDe12A
 
TOPlist
Tvorba webových stránek na WebSnadno.cz  |  Nahlásit protiprávní obsah!  |   Mapa stránek