Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
Agility

 

Výsledky našich běhů na závodech

Závody v SA1 Agility Jumping

Horšovský Týn28.3.09

Louny 4.1.09

disk

13/15 BO

disk

disk

disk

disk

 

Co je to Agility ?

 Agility je druh sportu či zábavy se psem, založený především na vzájemném vztahu majitele a jeho psa. Nepodporuje agresivitu,zvyšuje ovladatelnost pejska, jeho schopnost reagovat na povel psovoda i v nezvyklých situacích. Je vhodný pro psa jakékoliv velikosti, pohlaví a plemene. Neklade ani žádné zvláštní požadavky na psovoda, jeho věk či kondici. Na závodech agility tak můžete vidět startovat desetiletého dorostence s jezevčíkem zrovna jako zralého šedesátníka s německým ovčákem. Hledáte-li pro sebe a svého pejska možnost, jak aktivně využít společně strávený čas, zlepšit vaši vzájemnou komunikaci či odstranit nějaké psychické problémy a zlozvyky Vašeho psa, zvýšit jeho sebevědomí a sebedůvěru, pak je právě agility pro vás tou správnou volbou.

 

Ebička a Agility.

O Agility se páníčci dozvěděli, když jezdili s mím kamarádem Jackem na výstavu a viděli tam závody agility. Když si pořídili potom mě, tak zjistili že bych se na tento zábavný sport mohla hodit. Tak si panička našla pána, co cvičí Agility a zašli jsme k němu na návštěvu. Už po pár minutách prvního tréninku se ukázalo, že jsem velký talent. Protože mě to strašně moc baví, tak chodíme každý možný termín na tréninky kde se vždy vylítám. Pilně s paničkou trénujeme a už se těšíme na naše první závody :-) 

 

                                                                                                           

Prozatím jsou agility jediný psí sport který jsme okusily...ale doufáme že se brzy dostaneme k možnosti vyzkoušet si i jiné...jako třeba coursing, flyball. Jakmile se nám to s paničkou poštěstí tak vám dám info :-)

 

 

 
TOPlist
Tvorba webových stránek na WebSnadno.cz  |  Nahlásit protiprávní obsah!  |   Mapa stránek